قوانین و مقررات

1- کلیه فعالیت های مجموعه ورثای بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- استفاده کاربران از وب سایت مجموعه ورثای منوط به قبول کلیه شرایط و قوانین این سایت می باشد که آن را مطالعه و به تایید می رساند.
3- چنانچه در آینده در قوانین و مقررات و رویه های مجموعه ورثای تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه و صفحه راهنما منتشر و به روز رسانی می شود و کاربران توافق می‏‌کنند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش این تغییرات احتمالی است.
4- مجموعه ورثای متعهد می شود کلیه اطلاعات کاربران را محرمانه تلقی کرده و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرار ندهد.
5- در موارد فورس ماژور از قبيل وقایع قهری و پیش بینی نشده مثل سیل، زلزله، اختلالات فنی سیستمهای كامپيوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رويدادهای اجتناب ناپذير، صدور بخشنامه های جدید از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل و ارائه خدمات ما باشد، مسئوليتی متوجه مجموعه ورثای نخواهد بود. ولی کاربران همچنان می توانند با مراجعه به نمایندگان و دفتر مرکزی شرکت نسبت به وصول مطالبات خود اقدام نمایند.
6- چنانچه کاربری به هر نحو قصد خرابکاری، کلاهبرداری و سوء استفاده از سامانه مجموعه ورثای را داشته باشد، شناسه كاربری وی مسدود و موضوع از طریق مراجع قضایی ذیربط پیگیری میگردد.
7- چنانچه بين مجموعه ورثای و کاربران اختلاف نظری پیش آید، اسناد دفاتر، گزارشات و همچنين دیتابیس ثبت شده سامانه مجموعه ورثای و در مقابل ادعا مشتری سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتری حق هرگونه اعتراض و ادعايی را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب می نمايد.
8- در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی، مطالبات وی به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.
9- مجموعه ورثای مسئولیتی در قبال نظرات و محتوای مطالب و عکس های استفاده شده توسط کاربران در بخش هایی مانند نظرات کاربران، معرفی محصول و... ندارد و کاربران ملزم به رعایت شئونات و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشند و در صورت تخلف از این موارد حساب کاربری فرد مسدود و به پلیس فضای مجازی و تبادل اطلاعات ارجاع داده خواهد شد.