قوانین و مقررات

1-کلیه فعالیت های گالری ورثای بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2-استفاده کاربران از گالری ورثای منوط به قبول کلیه شرایط و قوانین این سایت می باشد که آن را مطالعه و به تایید می رساند.
3- چنانچه در آینده در قوانین و مقررات و رویه های گالری ورثای تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه و صفحه راهنما منتشر و به روز رسانی می شود و کاربران توافق می‏‌کنند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش این تغییرات احتمالی است.
4- گالری ورثای متعهد می شود کلیه اطلاعات کاربران را محرمانه تلقی کرده و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرارندهد.
5-در موارد فورس ماژوراز قبيل وقایع قهری و پیش بینی نشده مثل سیل ، زلزله ، اختلالات فنی سیستمهای كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ، صدور بخشنامه های جدید از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل و ارائه خدمات ما باشد ،مسئوليتي متوجه گالری ورثاینخواهد بود. ولی کاربران همچنان می توانند با مراجعه به نمایندگان و دفتر مرکزی شرکت نسبت به وصول مطالبات خود اقدام نمایند.
6-چنانچه کاربری به هر نحو قصد خرابکاری ،کلاهبرداری و سوء استفاده از سامانه گالری ورثای را داشته باشد،شناسه كاربري وي مسدود و موضوع از طریق مراجع قضایی ذیربط پیگیری مي‌گرد.
7-چنانچه بين گالری ورثای و کاربران اختلاف نظري پیش آید ، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين دیتابیس ثبت شده سامانه گالری ورثای و در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض و ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد.
8-در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی مطالبات وی، به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.
9-گالری ورثای مسئولیتی در قبال نظرات و محتوی مطالب و عکس های استفاده شده توسط کاربران در بخش هایی مانند نظرات کاربران ، معرفی محصول و ... ندارد و کاربران ملزم به رعایت شئونات و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشند و در صورت تخلف از این موارد حساب کاربری فرد مسدود و به پلیس فضای مجازی و تبادل اطلاعات ارجاع داده خواهد شد.